Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok? Beadatjátok az...

Mit csináltok? Beadatjátok az oltást pici babának? Nagyon pánikolok, főleg most a híradó után. Pedig nem vagyok rinyálós típus. Bővebben lennt. Főleg az utolsó sor.

Figyelt kérdés

téli szezon közeledtével a helyzet az amerikai kontinensnek az Egyenlítőtől északra fekvő részén a legsúlyosabb, itt már 4175 haláleset történt (plusz 636 egy hét alatt). Az ázsiai-csendes-óceáni térségben az áldozatok száma 1070 (plusz 42), és legalább 211 Európában (plusz 20). Terjed a fertőzés a karibi térségben is, miközben Ázsia trópusi területein, délen és délkeleten csökken a számuk.


A jelentés szerint a súlyos tüneteket mutató betegek 1-10 százaléka szorul kórházi kezelésre. Közülük 10-25 százalék kerül az intenzív osztályra, és az utóbbiak 2-9 százalékát nem lehet megmenteni. Leginkább az igen kicsi gyerekek kerülnek kórházba.


2009. okt. 30. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
H1N1-ről van szó.
2009. okt. 30. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én még mindig humbuknak tartom az egészet, és abszolut nem félek, pedig lányom 16 hós, én 22 hetes terhes vagyok...
2009. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
humbuknak biztos nem az,de akkora nagy baj sincs.van egy pár dolog amit be kell tartani,kézmosás stb,de ha járvány lesz nem megyünk addig emberek közé a babával.muszáj valahogy védekezni,de ezt csinálom a sima járvány alatt is.
2009. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem túlságosan felfújják ezt az egészet! Egyik nap ezt mondják, másik nap azt. Csak pánikoltatják az embereket! Valahol hallottam és ez nagyon igaz: nincs háború ezért kreálják ezeketa vírusokat, hogy a gyógyszergyárakon keresztül szedjék be a nagy pénzeket! Én biztos nem oltatom be a picim, főleg mivel az egy gyengített vírus, ki tudja arra hogy reagálna. Mellesleg azt is hallottam, hogy sokan úgy átestek rajta, hogy nem is tudták, mert csak sima megfázásos tüneteik voltak. Aki meg komolyabban megbetegszik annak nagy az esélye, hogy más betegsége is van, volt.
2009. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem arról volt szó, hogy 3 év alatt nem lehet oltani? Vagy már le vagyok maradva?

Egyébként semmiképp nem oltatok. Nem változik a véleményem erről akármit is mondanak.

2009. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

én is túlkapásnak tartom.

ha mégis beindul a járvány, és tapasztalom is környezetemben, nemcsak a tv mondja, majd én a picivel nem megyek ki a házból,apa meg mikor hazajön "fertőtleníti magát".

oltattni tuti nemfogunk.

15hós a kicsim

2009. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem tervezem a lányom oltatását. Nem tudni mit tartalmaznak az oltóanyagok, ha jól értesűltem higganyt is tartalmaz, de ez nem biztos. Ha tartalmaz, az sem tenne túl jót egy néhány hónapos picúr szervezetének. Hol azt mondják engedélyezett, hol azt hogy nem. Bízok benne, hogy nem betegszünk meg, ha mégis akkor könnyű lefolyású lesz. Próbálom minnél többet ellátni anyatejjel, az sok mindentől véd.
2009. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!