Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zsírtartalmú túrót...

Milyen zsírtartalmú túrót kell venni a babáknak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Bakony túrót vettem neki, a doki azt mondta hogy az jó.
2009. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,és bocs a kérdésért,de mit csinálsz belőle a gyümülcs belerakáson kívül?10 hónapos lesz a babám,most adnék neki először,de nem tudom mit csináljak belőle és mire rakjam rá neki.
2009. okt. 30. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetőleg magas zsírtartalmút vegyél (majd tejjel is a zsírosabbal ajánlott kezdeni).

Csinálhatsz már neki túrós tésztát is, esetleg tojásmentes tésztából. Ha "bátrabb" vagy tojásosból is :-) az enyém már eszik tojásosat kb. 9 hónapos kora óta, nem volt soha gond vele.

2009. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Szóval a magas zsírtartalmú jelen esetben a félzsíros. Legalábbis én még sosem láttam magas zsírtartalmú túrót, csak félzsírosat és zsírszegényt.

2009. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,evett már tojást,vagyis olyan ételt amibe van tojás,de tésztát még nem.de kipróbálom,köszi.
2009. okt. 30. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is először a tésztát javasoltam volna :)

Szoktam neki csinálni "körözöttet". Pici f.hagymát összenyomok, ujhagymát, snidlinget, petrezselyemzöldet összeaprítok és belekeverem a túróba, néha kell hozzá egy kis natúr joghurt. Van amikor teszek hozzá tojássárgáját. Általában kenyérbélre kenek, de valamikor magában eszi. Attól függ milyen a kedve. Ja és nemrég csnáltam rakott cukkínit, alulra a krumpli, rá darált csirkehusi, aztán a karikára vágott cukkíni, a fenti keverék a tetejére és még egy kis sajt is ment bele, majd be a sütőbe. Imádja! Többet csinálok, és ha kész, neki kiveszem az adagját, a többit utólag fűszerezem nekünk.

2009. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!