Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez 8 hónapos babánál?

Normális ez 8 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Kúszik már a földön, mint egy kis kommandós, már négykézlábra áll és ring, viszont ma elindult HÁTRAFELÉ! Tolat. Ez nem baj? Megy majd előre is? És nem kéne már állásba húznia magát? Tapasztalatok?
2009. okt. 30. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

SZia! A lányom 7 hónapos, nekem is csak kúszik, de: mikor pici voltam csak hátrafelé tudtam mászni. Előre egyáltalán nem, állandóan bemásztam minden hová és beszorultam mert ugye előrefele nem tudtam kimászni. Azóta is itt vagyok, semmit nem csinálok hátrafele, vagy máshogy :)) szóval nagy baj nem lehet belőle :)

Az állásbahúzásról nekem az a véleményem, hogy 8 hónaposnak még egyáltalán nincs késő! Van amelyik baba 7 hónaposan feláll, van amelyik csak 1 évesen. Nagy a szórás, már így is ügyes a babád :)

2009. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

:)) Nyugi, teljesen normális. Az enyém 7 hónaposan kezdte csinálni, és 3 hétig csak és kizárólag hátrafelé és körkörösen haladt.. mi is meg voltunk lepődve, de egyszercsak eléraktunk valami izgalmas dolgot, és elkezdett kapálózni érte, aztán rájött, hogy is kell előre haladni :)


Azóta meg már itt is olvastam többször ilyen kérdéseket.. :)

2009. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is 7 hósan hátrafelé kúszott, majd jó két hét mulva kezdett előre kúszni. Majd négykézláb ringatózott szintén jó két hétig, mig 9 hósan elkezdett mászni. Utána 10 hósan állt fel, most lépeget a bútorok mellett, de nem megy önállóan. 12 hós.
2009. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!