Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaphat már a 7 hónapos kisfiam...

Kaphat már a 7 hónapos kisfiam nektarint pürésítve?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem 7 hónaposan nyugodtan adj neki. A barackot meg kell hámozni, mert a szőrős bőre nem jó a babának, de a belsejében semmi olyan nincs amit ne adhatnál..a nektarint is eleinte hámozd azért.
2008. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan adom neki, semmi baja..., nyugodtan.
2008. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Èn már 5 hónaposan adom a lányomnak hámozva almával,és körtével.Nyugodtan meg is fözheted kompottnak.A lányom nagyon szereti.
2008. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónapos, egyszer adtam neki, és végigsírta az éjszakát, másnap durva hasmenése lett. De mástól még nem nagyon hallottam ilyet, az én babám extra érzékeny emésztésű :-(. 6 hós kortól mehet az alma, krumpli, cékla, répa, sütőtök, meggy, 7 hónapostól pedig a barack is.
2008. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Azóta megebédeltünk és nagyon ízlett neki :)) Remélem semmi hasfájás nem lesz utána :( de holnap megírom!
2008. júl. 1. 13:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát mintha egy picit nyűgösebb lett volna az éjszaka... bár mindig csak inni kért. Nem tudom.
2008. júl. 2. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha adsz neki kis menniységben, figyeld meg hogy újból rossz-e az éjszaka, vagy valami egészen más zavarta. Én fokozatosan újra elkezdtem a kicsikémnek adni és már nem fáj tőle a pocakja.
2008. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!