Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni másfajta gyümölcsle...

Lehet adni másfajta gyümölcslevet, nektarint is a babáknak?

Figyelt kérdés
Hipp és Kecskeméti gyümölcsleveket iszik meg kizárólag 5 és fél hónapos kisfiam. Próbálkoztam a sima víztől kezdve a Hipp gran. teákon át a filteres bébiteákig, de egyiket sem szereti, mindet kiköpi, undorodik. A Hipp és Kecskeméti baba gyümölcslevek viszont nekem nagyon drágák. Itatjátok mással is ezeket a kisebb babákat? SZabad? Pl. vannak ezek a "Mild Juice"-ok, nagyobb kiszerelés és olcsóbb is úgy... Szerintetek?
2010. dec. 8. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen dobozos italokat, főleg ilyen kicsinek nem igazán adnék.

Hígítsd fel fel arányban vízzel, akkor dupla annyi ideig elég.

vagy DM-ben lehet kapni babylove, fél literes gyümölcslevet 400 forintért.


Én otthon centrifugáltam valódi gyümölcsből valódi levet, de bőven 6 hónapos kora után.

A gyümölcscentrifugánk már 10 éve megvan, 2 gyereket kiszolgált és amúgy is egy tök jó dolog.

2010. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hígítsd fel 2/3 arányban, több legyen a víz,akkor tovább tart, aztán szépen lassan elhagyhatod a gyümölcslevet. Azért szabad csak ezeket adni, mert savtalanítva vannak. DE a rossmannak és a dmnek is vannak saját gyüm. levei amik olcsóbbak.
2010. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

eleinte nálunk is ez volt, mondjuk én eleve felesbe higítottam vízzel, aztán egyre több víz volt. később leyszokott róla és a hippes teákat issza most meg. de azt is vizesebbre keverem, mint az előírás.

én rendes gyümölcsből is facsrtam gy.centrifugával levet, az is jó volt nálunk. esetleg próbáld azt.

de nagy dobozos gyümilevet semmiképp nem adnék napi szintű szomjoltásra, fogasztásra. én is nézegettem őket, de mindben volt gyanús elem!

2010. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!