Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred meg mindig a...

Miért ébred meg mindig a délutáni alvás közben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 13 hónapos. 1,5 hónapja napi 1x alszik. Leteszem aludni, szépen elalszik, és úgy 1/2 óra múlva sírva ébred. Nagyon nehezen tudom megvigasztalni. Ha sikerült, akkor visszateszem aludni, és még alszik 2-2,5 órát.

Miért ébred mindig fel?


2009. okt. 30. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 9 hónapos de mindig is így volt. Nem tudom miért van de mondjuk nálunk úgy megy ez, hogy felsír, bemegyek, cumi betesz és már alszik is tovább.
2009. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk vigasztalni kell. Úgy sajnálom, és nagyon bánt, hogy nem tudom miért sír, és így nem tudok segíteni neki. :(
2009. okt. 30. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van,mióta egyszer alszik.El sem tudom képzelni,hogy mi lehet a baj.Alszik kb. 1 órát,aztán felsír és ha ölbeveszem,visszaalszik.

Bocs,hogy nem tudtam segíteni,de engen is nagyon érdekelne.Szegénykék!

2009. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!