Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora overált vegyek a fiamnak?

Mekkora overált vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés

64 cm,és van egy 62-es overálunk,de az nem jó,szük a keze meg a lába.meg van egy másik ami nem tudom hányas,de szinte elveszik benne a fiam.jó lezs az neki a télre,vagy inkább vegyek neki egy kisebbet?

2 hós a fiam


2009. okt. 30. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted neki a nagyobbat, hiszen ki tudja, mennyit nő még ez alatt a 4-5 hónapban, amíg használnotok kell. Így legalább biztos, hogy a tél közepén nem kell újat beszereznetek, ilyenkor még rengeteget nőnek a babák. Nem baj, ha nagyobb, kellően alá is tudod majd öltöztetni az időjárásnak megfelelően. Akkor jó, ha éppen passzentos az overál, amikor már tanul/tud járni, nektek majd jövőre kell jobban figyelni a méretre.
2009. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helyesbítek:


Akarom mondani nyugodtan ráadhatod a nagyobbat, nem kell vennetek! Így is van elég kiadás, ne vegyél feleslegesen, add rá nyugodtan a nagyobbat!


Bocsánat, elgépeltem.

2009. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ

szoval akkor 68-vagy 74 es-et vegyek neki,ugye?

2009. okt. 30. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lehet, hogy 74-eset venném, ha a helyedbe lennék!

Mi 80-as és 92-es méretüt vettünk tavaly a kislányomnak aki akkor volt fél éves és 70 cm körül, akkor még elveszet a 80-ba, most meg éppen jó rá, de a 92-es meg marha nagy:(!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 15 hetes kismama is.

2009. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 74cm vagyunk. 86-os overál van. Nem veszik el benne, nem is passzos. Pont jó így, mert még nem megyünk.
2009. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

venni is fogok egyet mert rápróbáltam azt ami nagy rá,és hát a lába éppen beleér a láb részbe,szal hatalmas,és ugy adtam rá h már pulcsi és ksgatyó is rajta volt.a keze is épp bele lógótt a kézrészbe.azt sajna nem tom h mekkora,mert a számozás már nem látszik.

még1szrer köszönöm a segítséget mindenkinek.

2009. okt. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!