Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyek overált a fiamnak?...

Hol vegyek overált a fiamnak? Webáruház? Veszprém?

Figyelt kérdés
Már mindenhol végignéztem,de nem találok olyan webáruházat ahol vehetnék,egyszerűen nem lehet kapni,vagy csak én nem találok?Már megnéztem az aldiban is,tesco is kipipálva,pár kínai is....még hol találhatnék?92-98-as kellene...esetleg auchan-ban kapható?Tesz-veszen,vaterán néztem,de újat szeretnék.Köszi!
2010. dec. 3. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodnál az újhoz, teszveszen, vagy vaterán is ki lehet fogni jó darabokat. Én most vettem ősz végén 3-at, hibátlanok, és féláron, mint az új.

Nem tudom interspar van-e a környékeden, de ott is szoktak gyerek cuccokat árulni. Vagy babaruha börze.

2010. dec. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont ezzel kínlódtam én is!!!!A hajam téptem, a létező összes helyen, ami eszembe jutott megnéztem. Vatera, tesz vesz stb...már végső elkeseredés volt, de nem itt vettem. Szekszárdtól Fehérvárig mindenhol ezt a méretet kerestem! És egyszerűen nem lehet kapni. Nem egyszerű a szitu, mert "kicsim" 74-76 cm hosszú, több mint 10 kg-s és még csak 6,5 hós. A 86-os baba ruhák kicsik rá, már 92-es hord pár darabból. A Tescóba őrült bénák voltak, borzalmas színekkel! Ráadás nem volt méret. Az Auschanban láttam egy ocsmány ezüstszürkét, na meg egy meghatározhatatlan színű barnásat...:S Hááát egyik bénább volt mint a másik! Igaz, itt már láttam méretet neki, de ha ez lett volna az utolsó hely sem vettem volna meg ezekben a gáááz színekben!

Volt nagyon szép hófehér, bundás belsőve, lábánál a lábfej levarrva, és át lehetett alakítani zsáknak is. Tünemény volt. (igaz inkább lányos, de sztem nem látszott volna annyira rajta. Max, ha fiús kiegészítőket vettem volna mellé (sapka, sál). De ez sem volt méret.

Egyszerűen nem lehet kapni ilyen "pici", de mégis nagy babákra overált! Azt mondják, lagalább is egy baba üzletben járva, hogy ő már méretei alapján nem csecsemő méret, így a szabványból már kinőlt, viszont a nagy gyerekeknek valók amibe méretei alapján benne van, meg mind kétrészesek, és iszonyat nehéz két részesbe hamar beleöltöztetni, főleg, hogy van még egy fiam, akit birkózás felöltöztetni sétákra...

Szóval végül egy üzletben, a környékemen (30km-re tőlem) akit ismerek, (motorostalálkozókról) őt kértem meg, hogy hozzon nagy méretű de overált a "kicsimnek". Éééés kaptam! Igawz, lábas, és nincs levarrva a láb része, így még egy vastag tutyi-zoknit kell még vennem mellé, hogy ne fújjon be a hideg, de legalább méret, és végig bundás! A kis óriásbébimnek végre van meleg overálja is!:)

2010. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kínai, vagy piac, 4500 ft, kantáros nadrág kabáttal, így a dereka duplán van védve, kívül vízhatlan belül meleg béléses! Szerintem jövőre is jó lesz, mert fel lehet hajtani a nadrágot a kabát ujját is!
2010. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz debreceni vagyok,de mi is csak a Hervisben találtunk.Nem tudom,hogy van-e nálatok?
2010. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e piac nálatok, én ott vettem, 2200Ft-ért! Vadonatúj, jól néz ki, jó meleg, fogalmam sincs miért volt ilyen olcsó :)
2010. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Chiccoban vettem, igaz, hogy iszonyú drága volt (11e), de nem volt időm már nézelődni. Viszont tényleg jó minőségű.
2010. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Interspar van,ott még nem néztem...én is láttam nagyon frankókat 15ezerért...:(,én max 7000Ft-ot szánok rá!Múltkor volt az aldiban nagyon szép kabát+naci,6990Ft-ért,de lecsúsztam róla!Nagyon bánom,mert jó minőségű babaruhák vannak ott:((((!Nem tudom mi lesz,nem találok egy normális webáruházat sem ahonnan rendelhetnék...és nem 20000 az ára.Kínaiban néztem,de ami fiús szín volt azokra is fodrok voltak varrva:(!
2010. dec. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!