Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos múlt a babám, a...

4 hónapos múlt a babám, a pihenőszéknek használhatjuk már a félig ülő fokozatát? Eddig az első fokozatba volt állítva.

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne ültesd addig,amíg magától nem ül.Inkább hagyd a kiságyában,a gerincének ez a legjobb.
2009. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baba nem lehet egész nap a kiágyban...

NYugodtan tedd pihetőszékbe, az úgy van kialakítva, hogy ne legyen baja a hátának. A napi max ajánlott használati idő itt is, 1.5 óra, mint az autósülésnél.

2009. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kiságy alvásra való.

Én már korábban kicsit feljebb állítottam a háttámlát, vízszintes helyzetben 5 percen belül ordítás volt. Így szeret benne lenne, gondolom jobban tud nézelődni. 4 hónaposan már elég erősek ehhez.

2009. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!
2009. okt. 30. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A félig ülő helyzet támasztja a hátát, szerintem jobban, mint amikor a karodban van. Az én lánykám 4 hónapos múlt, és szeret így nézelődni, teljesen vízszintesből mindig húzza föl magát, hogy jobban lásson.
2009. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. okt. 31. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!