Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet, hogy 8 hónapos...

Hogy lehet, hogy 8 hónapos babámnak még nincs egy foga sem?

Figyelt kérdés
Kb. öt hónapos volt, amikor (szerintem) elindult nála a fogzás, mert folyt a nyála, nyűgös volt, és amikor bekentem az ínyét dentinox-szal, akkor megnyugodott és el is aludt. Tehát gondolom, a fogacska zavarta. De semmi látható változást nem tapasztaltam az ínyén. Ez a dolog kb. két hétig tartott, aztán teljesen abbamaradt. 26-án lett nyolc hónapos a fiam, és azóta is semmi. Normális ez?
2008. jún. 30. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
szia!! az én kislányom ma lett 7 hónapos és már félig kint van az alsó foga!!de ez nem mindenkinél egyformán jön ki!!van akinek 1 évesen jön az alsó fogacskája!!szerintem neaggódj ugyis kijön az!!
2008. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Az én első szülüttemnek az első születésnapja után kezdtek szépen sorban kibujni a fogai. S észre sem vettük. Nem volt nyügös lázas stb... Nem kell izgulni ki fognak bújni.

Azt szokták mondani,hogy mindig valamelyik szülőt öröklik ilyen téren is. Nálnunk én voltam olyan mint a 4 éves fiam, vagyis 1 évesen bujtak ki.

Kérdezd meg a szülőket, nagyikat kinek mikor mi búj. Vagyis a te anyukán és a párod anyukája talán még emlékeznek erre. S ha valamelyikőtöknek később bujtak a fogai lehet a kisbabádnak is így lesz.

2008. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát állítólag nekem olyan nyolc-kilenc hónaposan kezdtek jönni a fogaim, az apukának sajna nem tudom, mert már egy ideje nem élünk együtt, a szüleit nem is ismerem. Na jó, hát ez van... Akkor nincs mit tenni, várok türelmesen :)
2008. jún. 30. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Ne aggódj, ez teljesen normális. Kislányomnak 3 és fél hónaposan bújt ki alul a 2 foga úgy örültem neki. Aztán rájöttem, hogy kár volt, akkorákat harap a cicimbe, és nevet rajta mikor sziszegek. Szóval örülj neki:)

Amúgy most 5 hónaposok vagyunk, és szerintem még a fele sem bújt ki. Lehet, hogy mire teljesen kinn lesz, mi is 8 hónaposak leszünk vagy még több.

2008. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
első válaszadó vagyok !!miért kellett lepontozni?? semmi rosszat nem írtam!!végerdményben mindenki ezt írta rajtam kívül!!
2008. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért lett lepontozva a válaszom. Mert korán volt fogunk?:)
2008. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem én pontoztalak le benneteket. Valaki hülye és itt szórakozik. Vagy nem tudja megkülönböztetni, hogy mit kell nyomni.
2008. júl. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!