Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Webáruházban vagy boltban...

Webáruházban vagy boltban vásároltok szívesebben?

Figyelt kérdés

Szeretnék webáruházat nyitni, és érdekelne, hogy hol szerettek jobban vásárolni és miért? Mit hiányoltok a jelenlegi webáruházakból? (szolgáltatás, szállítás, termék kínálat stb.)

Mit szoktatok vásárolni interneten?


2009. okt. 29. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféle képpen boltban szeretek vásárólni,mert látom milyen a termék, megfogom,elolvasom,szeretek mászkálni,nézelődni stb..Rendeltem a babámnak már webáruházból, de izgultam is mit fogok, majd kapni.Nem csalódtam,de mégis a bolti vásárlás mellett maradok, jobban szeretem.
2009. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Mindkét helyen szeretek,de a webáruház jobb.Nyugodtan ülve elnézegetem melyik lenne a legjobb,nem kell szaladgálnom.Igy vettem a babakocsit és a kiságyat is.Karácsonyra is Webáruházbol fogok ajándékot rendelni.Nem tapasztaltam problémát.Sok sikert.
2009. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Ruháknál hiányolom:

-pontos méretek pl. ujjhossz, nadrágnál derékbőség (vékony a dereka a lányomnak, minden nadrág lötyög rajta), nadrág hossza (a 74-es sokszor hosszabb, mint a 6-12 hó!)

-van-e pl. a nadrágon szűkítési lehetőség (pl. zsinór)

-cipőnél belső talphossz, csizmaszár magassága

Játéknál:

-előnyös kép

-mit csinál a játék

-ha elemmel megy, hány darabbal, milyennel, tartozék-e

Bébiétel:

-mit tartalmaz (cukor, glutén,...)

Kozmetikai dolgoknál is hiányos az ismertető. Pl. Gabi Édes álom fürdető 3 hós kortól, írják oda, hogy 3 hótól!

Babakocsi:

-ha nem tartozék vmi, van-e lehetőség univerzálisat vásárolni hozzá

-kerék mérete

-tolókar földtől való magassága,

-pontos súly...

ilyenek.

Általában hiányolom:

-futár költsége táblázat

-termékek összesített súlya (kosár!)

-postai utánvét táblázat

-telefonszám, ha probléma adódik, legyen elérhető

-hiányolom sok helyen a megjegyzés rovatot a rendelésnél

-keresés funkció, részletes keresés

Ezek jutottak most eszembe hirtelen.

Amúgy szeretek webáruházban vásárolni. :)

Sok sikert!

2009. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!