Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalt ilyen...

Más is tapasztalt ilyen viselkedést?

Figyelt kérdés
Kislányom 7hónapos mult.Pár napja,ha ülök mellette,vagy fekszem és nézem ahogy játszik,elkezd rám mászni.Kapaszkodik,térdel,probál felállni,és bujik hozzám.És igy elvan nagyon sokáig.
2009. okt. 29. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pár napja múltunk 7 hónaposak és az én kisfiam is pont ugyanezt csinálja. Nagyon aranyos, mi csak nézzük és nevetünk rajta ahogy bénázik. Nagyon mulatságos, próbálkozik, erősködik. Szerintem ez így van jól, biztonságot adsz neki azért teszi mindezt akkor amikor a közelében vagy.
2009. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális. Egyrészt közeledik a bújós időszak felé, másrészt törekszik a függőleges helyzetre.
2009. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így gyakorol felállni! A pici gyerekek a legszorgalmasabb tanulók. Önszorgalomból gyakorolnak. Biztonságérzete diktálja, hogy érdemes a közeledben maradni, ha esetleg elborulna.
2009. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 7 hós a fiam és ugyanezt csinálja, nagyon édes :)
2009. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.Tényleg nagyon aranyos,de tényleg képes lenne ezt egésznap csinálni és kezdtem aggodni,hogy talán unatkozik.
2009. okt. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!