Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet lázas, és miért...

Mitől lehet lázas, és miért ingadozik ennyire?

Figyelt kérdés
lassan a harmadik napja lesz hogy kisfiam lázasodik,tegnap előtt még csak hőemelkedései voltak tegnap délutánra már egészen 38,7.-re fel ment,ma pedig már 39,2 is mértem.van mikor hamar le is megy neki a láza de hirtelen fel is megy. el vittem a dr.nőhöz tegnap azt mondja gócos mandula gyulladás,16 hónapos és ha nincs láza nagon jó kedvű eleven,orra nem folyik,nem köhögött(mostmár kezd köhögni)és a torkát sem fájlalja mert nyelni bír eszi a szilárd kaját is igaz az étvágy csökkent,augmentit írt fel neki az orvos nap 3 x 3ml én soknak tartom,kicsit szédelget ma,az lehet hoyg a gyógyszertől? mag a szája is el lilult ma,meg a kéz feje,nem lehet hogy nem mandula gyulladása van?? ja a foga jön az biztos de szerintem attól nem lenne ilen magas láza.
2009. okt. 29. 21:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!