Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit nem csinálok jól...

Valamit nem csinálok jól etetéskor? Körülöttünk minden csatatér, mert állandóan törölgetem a száját, az előkéjét, meg mindent.

Figyelt kérdés
Felesleges törölgetnem? De ha kapkodja a fejét vagy éppen mohó, akkor még a füle is főzelékes. Nem tudom megállni, hogy ne törölgessem.
2009. okt. 29. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
az en bebim ha nem lapatolok gyorsan hergeli magat. belepakolom a kajat, aztan torolgetek :)maskepp csatater van meg siras
2009. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én már nem törölgetem.ugy is csak magamat,na meg őt is hergelem vele.de néha ugy néz ki,hogy röhögésbe fullad a kajálás.múltkor céklafőzeléket evett,csak a szája volt piros,de gondolt egyet és kezeivel körbedörzsölte az arcát,még a füle is piros pöttyös volt,elmentem lefényképezni,nagyon édi volt.próbáld te is poénosan felfogni.de egyébként elmúlik ez minden csupa kaja korszak is.
2009. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem törölgetek, mert utálja. Ha kicsit mellé megy, akkor egy részét a kanállal lesimítom, ahogy tudom. Tök fölösleges törölgetni, kanállal etetett baba mindig maszlagos lesz, ezt el kell fogadni. Nem hiszem, hogy bármi baja lenne ettől. Ha befejeztük azt ebédet, akkor leteszem kicsit játszani és megyek a csatateret eltakarítani.
2009. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!