Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pólyában "tartjátok" a pici...

Pólyában "tartjátok" a pici babátokat?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén,hogy idegenkedek tőle.De okoskodnak nekem,hogy így pólya nélkül nem lesz baja a kis gerincének,hogy így pólya nélkül hogy merem megfogni?Merthogy nincs alátámasztva a kis gerince.Nem értem ezt,a kezem nem elég támasz neki?Mit gondoltok?

2 hetes kisfiú anyukája


2009. okt. 29. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Tőled és a babától függ, hogy beválik-e. Lehet, hogy valaki biztonságosabbnak érzi pólyában fogni a picit, de vannak olyan babák, aki utálják, ha nem mozoghatnak szabadon. Az én fiaim még a takarót sem tűrték, álmukban is addig nyüglődtek, amíg végre sikerült lerúgni magukról.

Pár hetes babát mindenki óvatosan emel fel, tart a kezében, nem lesz baja a gerincének. Csak a kis fejét kell tartani, amíg ő maga nem képes rá, nehogy hátra bicsaklódjon, de ez póly nélkül is megy.

2009. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én, az anyja tudtam, hogy kell biztonságosan fogni a babát, de ha valaki olyan kezébe adtam, aki nem sokat fog babát (nagypapa, nagymama pl), akkor egy plédbe belecsavartam, pólyát nem használtunk
2009. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, és is így gondoltam.Szerintem is így van.
2009. okt. 29. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan erőltették, de nekem nem szimpi, nem használtam, nem hiányzott. Nekem az jött be, ha rendesen éreztem a kis testét :)
2009. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt nekünk sem,de eszembe sem jutott venni.Ha meg idősebb ember kezébe(dédi)akkor megkértem,hogy üljön le,azzal a felkiáltással,hogy neki így kényelmesebb...
2009. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én használtam...igaz sose kötöztem össze.csak arra fektettem,és így könnyebb volt nekem fogni.mivel sose voltam nagy babás,és így ÉN biztonságosabbnak éreztem.

na meg a babkocsit béleltem vele a télvíz idején.

baba és anyukája válogatja.

2009. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én először venni akrtam, de nem használtam volna. Ahogy összebújtunk szopikor... Nagyon finom.
2009. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,szerintem mi sem fogjuk használni,csak télen a babakocsi bélelésére.... ez jó ötlet!Jó babázást mindenkinek. :-)

2 hetes kisfiú anyukája

2009. okt. 29. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vettem,mert gondoltam jó lesz az!

És jó is lett nem engedtem megfogni senkinek pólya nélkül nagyik,dédik,stb.!Amikor mi fogtuk én és a párom akkor nem használtuk!

2009. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!