Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől Zöld a kaki? Eddig szép...

Mitől Zöld a kaki? Eddig szép aranysárga volt.

Figyelt kérdés

Segítsetek!

Tegnap óta elő-elő fordul h kisfiam, aki 8 hetes és kizárólag anyatejet szopizik, zöldet kakil. Tegnap fölhívtam a doktornőt, és azt mondta, h valószínűleg zsíros a tejem, és mohón eszik a pici.

Egyébként nagyon vidám, jókedélyű, még a kakilás se okoz neki gondot. Csak én kapok frászt mikor látom..

Eddig mindig szép aranysárgát kakilt, de most van h nyálkás is, és ilyen fehér darabok is vannak benne. Ezt mind mind elmondtam a doktornőnek is, de a válasza annyi volt h mohón eszik, és valszeg sokat...nincs teendő. Max normaflor-t adjak neki.

Mit tegyek szerintetek? Ez nem hasmenés??? Nem lesz baja? Vagy én ettem valami rosszat?


2009. okt. 29. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

nekünk is volt egy időszak. A védőnő azt mondta, hogy túleszi magát. Nem kell aggódni, pláne ha a dokinénitek is ezt mondta.Simán egy idő után elmúlt magától.

2009. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj, túlette magát.
2009. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl ehette magát, ne aggódj. Nálunk is volt ilyen. A fehér darabkák azok, amiket nem emésztett meg. Semmi baj! Normális jelenség!
2009. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!