Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékok kötik le a 2...

Milyen játékok kötik le a 2 hónapos körüli babákat?

Figyelt kérdés
pl. zenélő forgó, játszószőnyeg, csörgős játékok , ezeken kívűl
2009. okt. 29. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
mondókák, lábtorna, kéztorna, beszélj hozzá sokat... nálunk az általad említett dolgok csak a 3. hónaptól kezdték lekötni, az első 3 hónapban csak rajtunk volt szinte állandóan :)
2009. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos gyereket nem köt le semmi.
2009. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát pedig a lányomat lekötik ezek a játékok :o)

Csak várható, hogy előbb utóbb már rá fog unni ezekre és jó lenne tudni mivel próbálkozhatok még, amivel önállóan elvan.

Sokat van velem, alig csinálok mellette valamit, de azért neki is fejlődnie kell, nem lehetek mindig mellette, fel kell találnia magát ugye.

2009. okt. 29. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Más játékhoz szerintem még túl pici. Az nem baj ha minden nap ugyanazzal a csörgővel vagy zenélővel játszotok, ugyanúgy érdekelni fogja. Azt ne várdd még hogy önállóan ellegyen, vagy lekösse magát hosszabb ideig. Az én babámnak is minden nap megmutatom ugyanazt a játékot, nagyon örül neki, de kis idő múlva megunja, pedig ő már 4 hónapos.
2009. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
èn babámat(8 hetes) is lekötik ezek a dolgok amiket irtal, elvan velük, de még mennyire.Gagyarászik, nevetgél a szines játékaira stb.. Mi még olyat szoktunk, hogy sétalunk a szobában és fogom öt a kezemben és nézelödünk lassan, elmondom neki, hogy mi micsoda, meg mik vannak a képeken.
2009. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, közben eszembe jutott hogy nekünk van egy olyan zenélő játékunk ami a plafonra vetit macikat meg csillagokat, a sötétbe kell használni, olyasmi mint a vetitőgép. Tomy a márkája és nem is volt drága. Az én babám nagyon szereti, fél óráig is elnézi. Elvileg altató eszköz, de az én babám nem alszik tőle el hanem felélénkül.
2009. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A vetítőt már én is láttam valahol, az nem is rossz játék :)


Mi is meg szoktuk nézni a képeket, függönyt stb. tényleg érdekli őt is. Hát akkor ennyi másnak is, ezzel kell beérni... :)

2009. okt. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!