Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelenkázásnál bekenitek...

Minden pelenkázásnál bekenitek a babátok popsiját krémmel?

Figyelt kérdés
Én 3-4 óránként pelenkázom nappal és csak minden 2-3 alkalommal kenem be, mert szép így is. Éjjelre persze bekenem. Neogranormont használunk. Szerintetek nem fog romlani a popsija állapota, ha nem kenem mindig?
2009. okt. 29. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha sietek, mert nyűgös a baba, akkor én sem kenem be. Elvileg az anyatejes kaki nem csípi ki.
2009. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős, ez attól is függ szerintem. A kislányom 3 hónapos, én már 2 hónapos kora óta csak éjszakára kenem be. Sosem volt gond vele. Nincs jobb a természetes szellőzésnél! Mondjuk az is igaz, hogy az én lányom csak segítséggel tud kakilni, így a széklet nem tudja kimarni, mert az sajnos alig-alig van.
2009. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem kenem be minden pelenkázásnál. Éjszakára, és ha kaki van akkor mindig. Viszont ha csak pisi van, akkor nem. Nagyon szép a popsija mindig. 6 hós kislány anyukája
2009. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én reggel kenem be neki mikor felkelt. napközben amikor kaki van és este lefekvés előtt
2009. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, megerősítettetek, hogy jól csinálom!
2009. okt. 29. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak az első hónapokban kentem, utána egyáltalán nem. Akkor is napi pár alkalommal.A kisfiam popsiján soha egy pötty nem volt.
2009. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a pelenkát rá tudom adni a babámra, nemhogy még krémezgessem is... Kb röptiben pelenkázom, úgy mozog közben (11hós).

Éjszaka mindig kap krémet, nappal csak ha hagyja (kb 10-ből 3-szor). Nagyon szép amúgy a bőre, jók ezek a pelenkák azért, tényleg száraz mindig a popija.

2009. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Esti pelenkázáskor használunk Sudocreamet, napközben csak akkor kenem be neki gyógyszertári popsikrémmel, ha kakilt.

13 hónapos a kisfiam, még egyszer sem volt piros a popsija.

2009. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kérdés régebben, és én irtam, hogy pár hetes koráig kentem neki, azóta nem, hát jól lepontoztak.

Szóval én csak estére kenem neki, meg ha picit kipirosodik. Egyébként ugyanolyan a popsija ha kenem, ha nem.

14 hónapos.

2009. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1 éves.

Fürdés, reggeli 1. pelusnál, és kaki után kenem Sudo-val.

Sajnos(?) nálunk 5 pelusból 3-4 kakis, így szinte mindig kenem.

Én is "röptiben" pelenkázom... vagy harcolunk. :))

2009. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!