Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adtok a babának enni?

Miket adtok a babának enni?

Figyelt kérdés
Én már lassan gondban leszek, mert nincs új ötletem. Lassan 9 hósak leszünk. Pl. ti minden reggelire tejpépet adtok? Tízóraira adok banánt, barackot, almát, körtét, natúr joghurtot, meggyet (hámozva). Ha szilvát adtok hámozzátok és befőttet? Mit lehet még? És ebédre? Tök, brokkoli, krumpli (a rizst nem fogadja el), répa, cékla, karfiol.... És még? Adjatok ötleteket! :)
2009. okt. 29. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is 9 hónapos volt, amikor hiába főztem nem ette meg. Sem a bébiételt. Így megkínáltam azzal a krumplipürével amit mi eszünk, és láss csodát imádta! Többet evett mint a munkából hazatérő apja. Így ő már (10 hónapos)azt eszi amit mi. Levest, főzeléket, sült húst, mindent amit mi csak pépesen!
2009. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit én adok:krumpli,sàrgarépa,alma,körte,barack,banàn,rizs,griz,(baba termék)

cékla,brokkoli,borso,zeller.Màr hagymàt is kaphat fözve sütve,vagy uborkàt!

Van babakeksz,azt ledaràlom,abba bele gyümi.De kap màr csirke és pulykahust,azt is lehet a zöldségekkel variàlni.

Natur joghurt és sajt is engedett,söt turo is ebben a korban.Turot annyi finom gyümivel kombinàlhatod.És azt hiszem,legalàbbis több tàblàzatban làttam,hogy mandarint is kostolhat màt,perszehàrtya nélkül,jövö honaptol pedig adhatsz fött tojàssàrgàjàt is,és màjat is!

2009. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Küldök pár oldalat, ahol találsz recepteket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!