Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karfiol adhatok 7 hós babámnak...

Karfiol adhatok 7 hós babámnak? Ha igen hogyan, mivel, és mennyit készítsek belőle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
adhatsz, pl. levesből répával, vagy más zöldséggel együtt amit már eszik összetörve. de ne nagyon legyen illúziód, az erős illatú zöldeket általában nem kedvellik és mivel fújhat csak nagyon kevessél kínáld. mindenképp próbáld meg ismerkedjen vele, de egy fél fejjel akkor se adj, ha mégis ízlik neki.
2009. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én karfiol levest adtam neki, voltak benne pici karfiol darabok. Nagyon izlett neki.
2009. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg 6 hónapos korig csak anyatejet kellene ennie egy babának.Ehhez mérten gondolj bele hogy egy olyan felnőttek számára is nehezen emészthető étel mint a karfiol milyen

hatással van egy pici baba emésztőrendszerére.

Ne adj még neki karfiolt!

Van egy csomó könnyebben emészthető zöldség.

2009. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak! Köszi szépen! Tápszeres a baba, 4 hósan kezdtem a hozzátáplálást. Rengeteg mindent eszik, semmivel nem volt gond. Karalábé, brokkoli, répa, ..... meg persze már a csirke husi is. Semmitől nem volt szorulása, nem fájt a hasa. Azóta van rendben az emésztése is, mióta főziket eszik, nem is kis mennyiségben. Imádja őket. Mindenevő, ezért gondoltam a karfiolt.
2009. okt. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!