Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homeopátiás szert...

Milyen homeopátiás szert adjak 10 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta lázas 39 fok. Eddig csak hűtőfürdőztettem. Egy ici-picit folyik az orra is. Dokihoz még nem akarok menni, de jó lenne valamit adni neki, hogy jobban érezze magát! Te mit adsz lázcsillapításra? Megfázás esetén mit szoktak javasolni?
2009. okt. 29. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom a 39 fok az már nem gyerekjáték!

Adj neki Germicid-C kúpot 3 óránként!

Gondolom nincs otthon....

vagy Nurofen szirupot, ahhoz nem kell recept!

Homeopátiás kúpból a Viburcol van, de erre a magas lázra én erősebbet használnék!

Adj még napi 10 csepp Cebiont is!

Orrát szívd, ahányszor csak kell! Nasivin Snaft ezt is recept nélkül vehet patikában. nekünk be szokott válni, de ha nem javul estére, menjetek dokihoz!

nemrég volt 10 hós kisfiamnak 39 fokos láza. hűtőfürdőre se ment lejjebb 38,3 nál. doki behívott és injekciót kapott!

sok sikert!

11 hós nagyfiú anyukája!

2009. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lázas a gyerek és nem akarod még orvoshoz vinni? Meg homeopátia? Az oké hogy te nem fordulsz dokihoz ha bajod van mert nem akarsz, de a babánál ez nem játék. Egyértelműen lázcsillapító kúpot kell adni neki, ha a hűtő fürdő nem használ. Inkább szenvedjen mert nem akarsz gyógyszert adni neki? Ott a Panadol, a Nurofen, vegyél neki valamit. Ha már tegnap délután adtál volna szerencsétlennek valamit, lehet mostanra jobban érzené magát. Mikor akarod dokihoz vinni? Mi van ha ez nemcsak megfázás? Mi van ha például húgyuti fertőzés? Az is lázzal jár. Elég felelőtlen vagy megkell hagyni!
2009. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Adj Neki homeopátiás Belladonna-t, ez lázcsillapító. Nem akarlak kioktatni, de ha az én kisfiamnak lenne 39 fokos láza, én már biztos, hogy elvinném orvoshoz. Ilyen magas láznál már nem elég a hűtőfürdő! Jobbulást a gyermekednek!
2009. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!