Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik így éjszaka?

Miért alszik így éjszaka?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom és mostanában minden éjjel sírva ébred vagyis csak félálomba van és vissza kell altatni kb2-3 óránként.Én a fogára tippelek, de a gyerekorvos azt mondja nem kell mindent a fogzásra ráfogni állandóan.De miért csak éjjel?
2009. okt. 29. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálja másfél hete a 10 hónapos lányom, bár ő aúgy is kel éjjel mindig, de amit mostanában csinál, az horror, gyakorlatilag nem alszom éjjel. én már meg se kérdezem se az orvost, se a védőnőt, mert nem tudnak rá válaszolni. csak reménykedem h majd elmúlik. amúgy szerintem jön neki a foga, mert megint mindent a szájába töm, és egész nap rajtam aakr csüngeni.
2009. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na igen ez az egész nap anyán csüngeni akarok ,az már egy kicsit fárasztó úgy érzem már magamat mint egy mászóka,kitartást neked majd csak lesz jobb is én is ezzel nyugtatom magam
2009. okt. 29. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen időszak most múlt el /1 éves/.Nagyon anyás korszak és "létszámellenőrzést" tart hogy megvagy-e,illetve ilyenkor már túl sok élmény éri napközben és ezt dolgozza fel éjszaka.Úgyhogy ez is elmúlik! Nekünk sokat segitett hogy az apja ment át hozzá éjjel és igy megszokta hogy én nem vagyok és nincs értelme kelni...
2009. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. utolsó válaszoló: szerencsés vagy, hogy az apja feleklt hozzá... nálunk úgy alakult, hogy az apja az elején kijelentette, hogy ő nem hajlandó kelni hozzá. úgyhogy szép lassan mellémszokott. merthogy a házimunkában se segít senki nappal, és aludni meg kell valamennyit. aztán most meg szövegel, hogy miért szoktattam magam mellé....
2009. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!