Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá? Külön...

Hogyan vegyem rá? Külön szobába szeretném tenni a 15hónapos kicsinket.

Figyelt kérdés

2szobánk van.1nappalinak van kialakítva (tv-étkező,ide jönnek a vendégek, ha jönnek).a másik hálónap van berendezve(gardrób,franciaágy+a baba külön kiságyban).nos én kiszeretném vinni a nagysobába a franciaágyat(elférne), de férjem hallani se akar róla(hogy néz ki, meg ilyen kifogások)

pedig nehezen alszunk így.


2009. okt. 29. 08:25
 1/5 A kérdező kommentje:

amíg este tv-zünk egyszer se sír fel a pici,mikor átmegyünk mi is lefeküdni,akkor kezdi a mocorgást,2óránként felsír,nem tudjuk kipihenni magunkat, és szerintem a picinek is jobb lenne minnél elöbb megtanulni egyedül aludni.

amúgy jövőre mennénk át nagyobb lakásba, de én nem akarom még ezt 1évig csinálni.

2009. okt. 29. 08:27
 2/5 A kérdező kommentje:

szóval adjatok tippeket,milyen érvekkel győzzem meg a férjem?

köszönöm

2009. okt. 29. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Kelljen fel hozzá a férjed vagy 2 hétig, és majd jobb belátásra tér. Mi 3 hónaposan különszobába raktuk a gyereket. Azóta minden éjszakát végigalszik, ha fogzási időszak van akkor kel fel hajnalban nagy ritkán. Engem teljes mértékben támogatott a férjem, hogy különszobába rakjuk a gyereket.

Én mikor kicsi voltam iskolás koromig anyáéúkal aludtam csak akkor költöztetek külön mikor megszületett a hugom, de emlékszem, hogy borzasztóan féltem egyedül és nagyon önállótlan voltam. Sok idő kellett mire egy kicsit el tudtam szakadni az anya szoknyájától. Még mai napig is előfordul, hogy egy csomó dolgot ő intéz helyettem, mert elkényeztettek túlzottan. Én ez a hibát nem követem el.

2009. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk pont ugyan ez volt a helyzet lakás szempontjából. Mi nem tudunk nagyobba költözni, így a hálószoba lett a gyerekszoba, a franciaágy eltüntetve és a nappaliban alszunk a kihúzható garnitúrán. A fiam kb. 8hónaposan kapta meg a saját szobáját. Azóta Ő is meg mi is nyugodtan alszunk éjjel, a lakás nem játszótér, és állatira élvezi a szobáját a gyerkőc! Nem is nagyon akar napközben máshol lenni. Most 11 hónapos és nagyon szeret a saját birodalmában pakolni, rámolni játszani! Szerintem megéri... arról nem beszélve, hogy azóta sokkal jobb a házaséletünk is! Talán erről az oldalról kezd elmagyarázni a férjednek, hogy miért is lenne jobb a külön alvás.
2009. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kisfiam 10 hós kb három hete alszik külön"szobába"

egy szobás a lakásunk de le tudtuk választani gipszkartonnal. övé a nagyobbik ablakos rész. nagyon szereti szerintem. velünk is szépen aludt de mióta külön van nem mozgolódik annyit mert már nem villog neki a tv meg így nekünk sem kell lábújhegyen járni.

mindenképp jó ötlet volt. és nem kellett a párom rábeszélni.

2009. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!