Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós menni tudó, örökmozgó...

14 hós menni tudó, örökmozgó babának kétrészes vagy egyrészes overáll a célszerűbb?

Figyelt kérdés

Illetve kell-e belőle két darab,vagy elég egy is?Tapasztalatokra lennék kiváncsi!Köszi!!!

Ja,és ne írjátok,hogy az egyrészesből kint van a dereka,mert a kantárosnál ettől nem kell félni.(Egy előző ilyen kérdésre ez volt a válasz)


2009. okt. 29. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár én vettem mindkettőt, szerintem 2 részest vegyél!

Boltban, orvosnál jobb. Lekapod róla a kabátot, és ha türelmetlenkedik, a nadrág ráér később.

Én a Tesco-s kocsiba pl. mindig beültetem. Egyszerűbb a kabátos megoldás.

Tanácsadáson is jobb felöltöztetni.

Az én lányom a másik fajtát húzta-vonta magán, amíg fel nem adtam teljesen. Utál öltözni, mindig menekül(ne).

2009. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én télire vettem overált is meg 2 részest is. Illetve kaptunk még 1 overállt, de az nem olyan vastag.

Úgy gondolom, hogy 1 nem elég. Ha vizes lesz kint, vagy koszos, vagy éppen nem tudod kimosni időben, vagy nem szárad meg mosás után.

2009. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ja, igen, az lemaradt, hogy 1 nem elég. Min. kettőt vegyél, az utánam válaszoló által leírt okok miatt!

2009. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van két egyrészes(használtan vettem), ezeket használjuk játszani, és van egy kétrészes, amit orvoshoz, bevásárláshoz adok rá.
2009. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!