Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tértetek át a fürdés...

Mikor tértetek át a fürdés utáni vacsiról a fürdés előttire?

Figyelt kérdés
és hogy fogadta a babátok,mennyi volt az átvezetés,hogy zajlott?és mennyivel fürdés előtt eszik?
2009. okt. 28. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor már rendes vacsit kapott, és nem csak szopott, az fürdés előtt volt mindig is. Azért fürdés után még kapott cicit, ez hozzá tartozott az esti rituáléhoz. Most már nem szopik, így tejet kap cumisüvegből. Hát, azt nem tudom, hogy erről hogy fogom leszoktatni, de állítólag később meg lehet velük beszélni. A cumisüveg 15 hónapos kortól van. Most másfél éves.
2009. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha egyszer úgy szoktattad,hogy fürdés után vacsizzon,miért akarnád ezt most megváltoztatni?ha egy bizonyos rendszerhez szoktattad,ne zavard meg.
2009. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindig is furdes utan vacsizott, minek cserelgetni?
2009. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez engem is érdekel, szerintem a fogmosás miatt jó ha fürcsi előtt eszünk nem?
2009. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szilárd kaja, fürdés, tápszer. mi így csináljuk. 17 hónapos a fiam.
2009. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan 10 hónapos korában tértünk át azért, mert a babám egyszer csak nem óhajtott vacsorázni fürdés után. Pár napig azt csinálta, hogy inkább nem vacsizott, hanem ment aludni. Úgy gondoltam, hogy az nem állapot, hogy éhesen fekszik le (mert fürdés után már nem akarta elfogadni), úgyhogy elhatároztam, hogy megetetem vacsora előtt. Láss csodát: gyönyörűen elfogadta és megette! Úgyhogy innentől kezdve azt csináljuk, hogy 7kor vacsora, utána fürdés, majd egy kis játék, (utána amióta lehet, 100 ml kakaó babatejből), és alvás.


Úgyhogy ezt nálunk a kisfiam könnyítette meg, az ő kívánsága szerint történt minden. Most 13 hónapos.

2009. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a fiam ma töltötte az 1.életévét,foga még nincs.Szopizást 9hónaposan hagyta abba,azóta tejpépet kap fürdés után,és aztán alvás.

Mert mindenki azzal nyaggat,hogy neki már előbb kéne ennie....de én sem akarom még zargatni.szerintem ráér még.csak kíváncsi voltam,hogy ki hogy csinálta.köszönöm mindenkinek a választ.

2009. okt. 29. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!