Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A melegkiütés normális, ha...

A melegkiütés normális, ha lassan múlik el?

Figyelt kérdés
Mióta ez a nagy meleg van kijött a felül a hátán, a felkarján ill. a fülénél és nem akar elmúlni...
2008. jún. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem ez nem csak a babáknál van,nekem a mellem alatt jött ki és kb 2hete nem múlik.Vettem rána kamillás hintőport azzal kezelgettem meg ha nagyon csúnya piris volt neogranormonnal.segítenek de e afoltok még ott vannak,sztem lassan fog elmúlni.38hetes kismama
2008. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is ez van, 6 hós a kislányom és ebben a nagy melegben az egész felső testén piros pöttyök vann. felhívtam a védőnőt és azt mondta, hogy fürdessem meg naponta többször, egy ujjatlan badyt adj rá, ne legyen tök meztelenül, mert a body felszívja a nedvességet. Ill naponta többször hintőporozd, ha lehet akkor olyannal amivel a köldökét ápoltad!



Dia (nálunk már szinte teljesn elmúlt....)

2008. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még annyit: Nálunk igy jó pár napig tartott, volt hogy halványodott volt, hogy több lett és erősebb.



Dia

2008. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!