Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetek óta sokszor kela lányom...

Hetek óta sokszor kela lányom éjszaka. Napok óta keveset alszik. Lehet valami baja, vagy csak fáradt?

Figyelt kérdés

Tegnap du.ült a babám a párommal a tükör elött.véletlenül hátradölt,e´s beütötte a fejét.nem sírt csak egy picit,de e´n megijedtem....

Szerencsére semmi baja nem lett,rendesen evett,ja´tszott.

ma többet alszik.Felket 5-kor,játszott 1 órát,szopizott,majd elaludt.8-kor felkelt,szopzitt,és vissza aludt.Aggódom,hogy nem lett esetleg valami baja.nyugtassatok meg,hogy csak fáradt ettöl az idötöl,és csak ki alussza magát.....

A lányom 5 hónapos múlt.


2008. jún. 30. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinem ne aggódj. Az elmúlt napokban a rekkenő hőségben az én fiam is rosszul és kevesebbet aludt, aztán ahogy kicsit hűvösebb lett most jókat alszik.
2008. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.még mindig olyan édesen alszik.most kezd ébredezni....
2008. jún. 30. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom minden este 8, 1/2 9 körül aludt el. Pár napja sehogy sem tudom elaltatni, 10 óránál előbb nem hajlandó aludni és éjszakai is van, hogy felkel, pedig nem szokott. Már alig várom, hogy végre kicsit hűvösebb legyen, mert teljesen ki vagyok. Viszont napközben ő is többet alszik. Nyugodj meg, tuti nincs baja.
2008. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is többet alszik amiota ilyen meleg van. 6-kor kel most 9-ig már 2x altattam vissza.

Fáradtak a nagy meleg miatt akárcsak mi. :)

2008. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!