Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásprobléma! Nem baj, hogy...

Alvásprobléma! Nem baj, hogy keveset alszik a babám nappal? Az éjszaka is sokszor felkel. A 6 hónapos kisfiam napközben kb 2 max 3órát alszik kétszerre vagy 3xra.

Figyelt kérdés
Este 8, 9 körül elalszik. felriad éjfél fele a kiságyában már nem is marad, eszik és mellettem alszik el csak én persze alig alszom ,mert félek hogy összenyomom,visszateszem a helyére majd 3-kor és utána 5, fél6 fele kukorékolunk :).Egy éjszaka alatt 2x eszik ,másképp nem alszik el kb:160ml-t.Hasfájós volt, most ugye a fogzás időszakában vagyunk(még egy fogacska sem jött ki).Meddig alszunk így?Amíg mind 32 foga ki nem jön :(? Nagyon kivagyok merülve, egyedül nevelem .Vmi ötlet esetleg? Egy héten legalább egyszer jó lenne végig aludni az éjszakát.
2009. dec. 16. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Keveset alszik? Lányom ujszülött kora óta kétszer fél órát aludt...na az kevés...

Az alvásra meg - te tudsz változtatni rajta. Először is tanítsd meg egyedül elaludni ("Aludj jól, gyermeke") akkor nem fog éjjel érted sírni, így nem fog cicit sem kérni. Fél év után ez már megtehető.

Végigaludni éjjelt nekem is álom, pedig már 18 hós a lányom

2009. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vigasztalni én sem nagyon tudlak, a lányom 2 éves koráig ezt csinálta:(

Ja fogacska csak 20 lesz,ha ez némi vigasz:)

2009. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!