Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brokkolit hogyan és mivel...

Brokkolit hogyan és mivel készítsem el 7 hós babámnak? Illetve aszalt gyümiket adhatok már neki, ha igen azt csak úgy simán, vagy összeturmixolva valamivel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen főzve. Adhatsz hozzá krumplit, vagy riszt és ha már esztek joghurtot is egy pár kanállal. Fűszerezheted egy kevés friss petrezselyemlevéllel. Tehetsz hozzá husikát.

Nem szoktam más zöldséggel kavarni, mert nem tudom mi menne hozzá még fentieken kívül.

2009. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: aszalt gyümit nem nagyon adnék neki, csak akkor, ha tudom, hogy nincs semmivel kezelve a tartósítás miatt. Amúgy joghurtba turmixolhatod neki.
2009. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a brokkolit krumplival főzöm össze, majd amikor kész, sajtot reszelek bele. Isteni finom! Én is imádom.
2009. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen sajtot tehetek hozzá?
2009. okt. 28. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!