Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brokkolit hogyan tisztítjátok...

Brokkolit hogyan tisztítjátok meg a babaételhez, és melyik részét adjátok?

Figyelt kérdés
A rózsás részből vágtok ki valamennyit? Vagy úgy ahogy van, mehet az egész?
2011. febr. 26. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Leszedem a leveleit, levágok a szárának az aljából, ami a földdel érintkezett. A rózsáit leszedem a száráról, a szárát felkockázom. Én sütőtökkel és krumplival készítettem. Kb. egy-egy marékkal raktam belőlük egy 20-30 dekás brokkolihoz. A brokkoli szárát a felkockázott krumplival felraktam annyi vízben főni, amennyi éppen ellepte, egy pici sót és őrölt köményt tettem hozzá (ezt persze el is hagyhatod, ha teljesen fűszermentesen akarod készíteni), így főztem forrástól számítva 10 percig, majd hozzá tettem a brokkoli rózsáit és a sütőtököt. Így is főztem még 10 percig, leturmixoltam és már kész is voltam vele, 3-4 adag biztos lesz belőle.
2011. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mirelitet veszek,úgy ahogy van bele a párolóba+alma+krumpli+sajt és mix.ha puffadásra hajlamos a babád akkor fedő nélkül kell párolni vagy az első főzővizet leönteni.De lehet,hogy nem is ezt kérdezted:):)
2011. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. febr. 28. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!