Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok már azt...

8 hónapos babátok már azt eszik amit ti?

Figyelt kérdés
Pl. ha sült hús van krumplival akkor összeturmixoljátok és úgy eszi?
2009. okt. 28. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. én nem adtam neki akkor még. 1 éves kora óta eszi amit mi.
2009. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is egy éves kora után adtam neki, azt, amit mi eszünk, addig külön főztem neki
2009. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk ugy, hogy en eszem azt, amit o. Persze nem puresitve, de ha mondjuk brokkolit, cukkinit vagy zoldbabot csinalok parolva es csirkemellet, akkor neki puresitem, en meg eszem siman. Igy legalabb en is egeszseges kajat eszem. :o)
2009. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 28. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 9,5 hónapos kora óta adom ugyanazt. Hozzáteszem nem akartam hogy így legyen, de hiába főztem neki bármit is, nem ette meg. Szóval most 10 hónapos, és végre eszik!
2009. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért a sült húst nem, de krumplipürét párolt csirkével igen.

Ma a krokett belsejét ette :) Imádja a krumplit a 8 hónapos kislányom, ahogy apukája is.

2009. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az enyém is rossz evő ezért gondoltam, hogy megpróbálom a mi kajánkat. Egy 3 gyerekes ismerősöm mondta, hogy ő már 8 hónapos kortól azt etette a gyerekekkel amit ők ettek.

Csak az a baj, hogy sokszor olyat eszünk amit neki nem igazán lehet vagy csak egyszerűen nem szívesen adnám neki még.

2009. okt. 28. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha olyat eszünk, ami adható neki, akkor adjuk a húslevest, krumplit, répát, spenótot, főtt csirkehusi, stb.
2009. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!