Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2. ill 3 hós oltásnál nem...

2. ill 3 hós oltásnál nem volt semmi probléma, a 4 hós is lázmentes lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk sem volt probléma az elsö oltásnál,de a 4 hónaposnál belázasodott,pedig adtam neki egyböl kúpot,azta´n egész éjjel nem aludt csak sírt,e´s me´g ma´snap is nagyon nyügös volt....

Remélem,hogy nektek másképpen lessz.

2008. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem készülj fel rá, hogy lázas lehet, aztán kellemes meglepetés ér, ha mégsem lázasodik be. Az, hogy hogyan reagált a másik két oltásra sajnos nem jelent semmit. (Nálunk is a 4 hónaposnál ment fel a hője, sőt még le is betegedett utána) Szurkolok, hogy megússzátok!
2008. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekesnek tartom az előző két hozzászólást. Én amikor érdeklődtem a gyerekorvosunktól,azt mondta ha az első vagy másodiknál nem lesz semmi következménye az oltásnak akkor a továbbiakban sem lesz! Nekünk így is volt. A 4 oltást mindenféle hőemelkedés vagy láz nélkül megúsztuk. ja és minden oltás után végig aludta az éjszakát!!!!!
2008. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!