Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19-21 fok van a babám hálószob...

19-21 fok van a babám hálószobájában, miben aludjon?

Figyelt kérdés
15 hónapos, eddig azt hittem jól öltöztetem, ma gondoltam rá, hogy a gyakori ébredéseinek lehet túlöltöztetés is az oka. Nem használunk takarót, nem tolerálja.
2009. okt. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Hosszú ujjú body, bélelt hálózsák.

Ha elviselné a takarót, akkor elég lenne egy pizsirugi, vagy egy normál pamut hálózsák a bodyval.

2009. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, akkor baromira túlöltöztetem, le sem merem írni mit adok rá....ajjaj

Akkor nem rugi hanem body-bocs, hogy értetlenkedem, de én nagyon nem így öltöztettem.

Biztosan nem fog fázni?

2009. okt. 28. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:
És persze nagyon köszönöm a választ!
2009. okt. 28. 11:41
 4/7 A kérdező kommentje:

Még valami lehet, hogy kicsit bonyolult lesz, nem szereti a hálózsákot sem, átalakítottam őket úgy, hogy nadrággá alakítottam az alsó zsákot, most nincs lábfeje, harisnyát vagy zoknit adjak rá?


A hálózsák amit írtál ujjatlan vagy hasszúujjú?

2009. okt. 28. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszuujju bady, lábfejes rugi és ujjatlan gyapju hálózsák.

A lábát én nem merném szabadon hagyni,legjobb lenne egy lábfejes rugi, agy valami laza zokni, ami nem szorítja -de nem is rúgja le magáról.

Túlöltöztetni nem szabad!

2009. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez volt tulöltöztettem.Mert amiota csak egy hosszu ujju bodyt meg egy pizsi nadragot adok rá jobban alszik.Meg persze zoknit es takarom egy pokroccal.21,22fok van nálunk.
2009. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már több kombinációt is ajánlotok, mindenesetre este kevesebb ruhát adok rá. Remélem nem fázik meg. Honnan veszem észre, ha fázik? Mi szülők nagyon fázósak vagyunk, azért volt rajta sok ruha. Nehezen boldogultam ebben a kérdésben eddig is.
2009. okt. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!