Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lilu (műsorvezető) megmutatta...

Lilu (műsorvezető) megmutatta már kisfiát tévében, vagy újságban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugytudom nem.
2009. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még.
2009. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mikor szült LILU?
2009. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aug.6-án szült. És még nem mutatta meg, kisfia van, Dávid.
2009. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem. De nem bírom szó nélkül megállni, hogy elmondjam annyira örülök, hogy megszült végre és nem csak róla meg a terhességéról szól a reggeli műsor. A vége felé már inkább a másik csatornát néztem mert nem bírtam elviselni. Ha visszajön akkor meg minden az ő kisfiáról fog szólni? Pffúú remélem nem. Már a vendégeknek is a könyökén jött ki észre vettem.
2009. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is rém untam már a végén. Az egész Reggeli Liluról szólt. Amúgy nagyon szeretem Lilut, de sok volt belőle...
2009. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt gondolom. Szintén kedvelem mint műsorvezetőt, szerettem nézni. De szerintem is kicsit sok volt már a végén, szinte minden csak erről szólt.
2009. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ki az a Lilu?:)
2009. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

engem is idegesített, hogy mindig szóba került az Ő terhessége. Szerintem a Csak csajok helyett Csak Lilu címet kellett volna választani a műsornak....(ja de kis bunkó vagyok...) :)

egyébként pont ezért furcsállom, hogy most mekkora csend van körülötte.... ???

2009. okt. 29. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!