Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kuki-gond? Van olyan anyuka,...

Kuki-gond? Van olyan anyuka, akinek azt tanácsolták, hogy ne húzogassa a kisfia kukiját 2 éves koráig? Betartotta? Nem volt semmi gond?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 07:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Én vazelinnel kentem fürdés után, és egy párszor óvatosan húzgáltam. A másik megoldás, hogy amikor pisilés terén teljesen szobatiszta, akkor elviszed a sebészetre, és kb. 3 perc alatt bemetszik neki, és egy hét múlva teljesen jól lesz. Ezt mi is végigjátszottuk. Annyiban még tudtam neki segíteni, hogy metszés után mikor szólt, hogy pisilni kell, akkor langyos kamillateába lógattuk, és úgy nem fájt neki a pisilés.
2009. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
És világ életében emlékezni fog rá. Ez nem olyan dolog, hogy megtörtént és ennyi... Rohadtul fáj. Fürdővízben nagyon óvatosan, minden nap szépen lassan kell "visszamaszírozni". Nekünk fél év alatt sikerült kb 90%-osra megcsinálni. Az utolsó legyen a doki és a sebészet, sose felejti el a gyerek.
2009. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!