Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vigantol-tól lehet kiütéses...

A Vigantol-tól lehet kiütéses ha mondjuk telítődk vele hirtelen a szervezete?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem valahoyg adni a babámnak a szokásos napi 1 cseppet, és gondoltam akkor cserébe bepótolom, 6 cseppet tettem a tápszerbe. Lettek kitések a hasán.

De közben a foga is jön és állítólag attól is előfordulnak kiütések.

Melyik a valószínűbb?


2009. okt. 27. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a dokink mondta, hogy lehet egyszerre akár egy heti adagot is adni, mert panaszkodtam neki az akkori béna cseppentős üvegre. Volt, hogy percekig rázogattam akkor sem jött, máskor meg egy fordítás után beindult és több cseppent. A mostani már pipettás tetejű, ezzel könnyedén lehet akárhány cseppet is cseppenteni, de én most is a heti adagot egyben adom, mindig szerdán, így nehezebben felejtem el :) Lehet persze, hogy valaki egyénileg érzékeny valamelyik összetevőjére, de szerintem ezeket az általánosan használt baba bigyókat nagyon körültekintően rakják ma már össze.
2009. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!