Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart mire előbújnak a...

Meddig tart mire előbújnak a fogacskái?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz a lányom 1-én.Most kezdenek jönni a fogacskái.Abból gondolom,hogy nagyon be van dagadva az ínye alul fölül meg fehér.
2009. okt. 27. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor azok tényleg a fogacskák.

Hogy meddig tart az egyénileg változik.

Van aki több hónapig küzd, van akinek csupán egy-két hét.

2009. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen változó a fogak kibújása. Az én babámnak 6,5 hónaposan 1 hét alatt bújt ki 4 foga. Nem evett sokat sírt és nyugtalan volt. Azt hiszem mi megszenvedünk majd az összes fogacskával és még hol van a kétéves kór vége.Elvileg 3-4 nap amikor az ínyt áttöri a fog, de ugye sokkal elöbb jelzik a fogzást a babák.
2009. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hű,hát mi is nagyon szenvedünk.Sokat sír fájdalmasan,nyugtalanul alszik,sokat cicizik.Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 27. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányomnak is 8 hónaposan kezdtek jönni. Használtunk homeopátiás bogyót, a Dologelt, meg a másik kis fehér tubusos krémet, de nem segítettek. Aztán megvettem a borostyánláncot, és bánom, hogy nem tettem előbb. Azóta (4 hónapja) kb 3szor, ha felnyöszörögte a foga, és gyönyörűen jönnek neki. Sőt, az egyik kb egy hónapig jött, mindig belilult, mégsem fájlalta. A lánc a nyakában van éjjel is. Sokan nem hisznek benne, én arra esküszöm.

2009. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21.39-es válaszoló vagyok. Nekünk a borostyánlánc születése óta, éjjel, nappal a baba nyakán van és nekünk egy valamire jó, hogy nagyon csinos. De minden baba más.
2009. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!