Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak? Ébresszem...

Most mit csináljak? Ébresszem fel?

Figyelt kérdés
Már második napja elalszik fürdés előtt. Fél 8-kor fürödtünk a régi idő szerint, most akkor legyen fél 7? Mert 7-kor ma is elaludt. Hogy csináljam? 3 hós a fiam.
2009. okt. 27. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
most már ne ébreszd fel, így van, holnaptól egy órával hamarabb fürdesd. ő még nem tudja, hogy visszaállítottuk az órát, rá ez nem is tartozik még :) a világért se ébreszd fel már :)
2009. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem, ha 7 kor már alszik, mondenképpen fürdessétek előbb, mint eddig szoktátok...mármint az óra szerint előbb .D

Ha nagyon korainak tartjátok, minden nap kb 5 perccel tovább húzhatjátok, amig el nem éritek az eredeti időpontot

de ne ébreszd fel!!! te is utálnád nem?

2009. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 3 hós fiam is ezt csinálja. Mi is előrébb hoztuk a dolgokat.
2009. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én igenis felébreszteném. Egész nap pisis, kakis a feneke jobb neki is ha megfürdik, utána vissza altatod. Nekem is sokszor elalszik fürdés előtt, de még sosem hagytuk ki. Ha nem is percre pontosan, de felébresztem. Most az átállítással úgy csinálom hogy hamarabb fürdetem, régi idő szerint. Aztán fokozatosan kitolom 10 percekkel a fürdetést.
2009. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem ébreszteném fel - bár már nem aktuális a válaszom, holnap meg hamarabb fürdetném :)
2009. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én fel szoktam ébreszteni. Kell neki a fürdés. Ráadásul onnan tudja, hogy már éjszaka van és aludnia kell egy nagyot reggelig a fürdés utáni szopit követően.

7 hetes baba anyukája.

2009. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem ébreszteném fel. Annó az én lányom is elaludt és álmában öltöztettem át és nedves fürdetőkendővel törölgettem át a popsiját. Egy ilyen pici babának amúgy sem kell minden nap fürüdnie. Én 2 naponta fürdettem de minden nap letöröltem nedves ruhával. Sógornőm 3 naponta fürdette a gyerekeket 6 hónapos korukig.

Szerintetek ti vagy anyáitok minden nap fürödtek?

2009. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én se kelteném fel, semmi nincs ha egyszer kimarad.

Előző válaszolónak: Igen, engem minden nap fürdettek anyáék.

2009. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

00:26-nak, én is csak kétnaponta fürdetem a babámat, azért, mert azt olvastam, hogy ilyen pici gyenge bőrnek jobb, ha nem érintkezik annyit vízzel. mutatom a cikket:

[link]

2009. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Végülis csak felébredt fél óra alvás után :-)

Egyébként nem amiatt aggódtam, hogy kimarad egy fürdés, hanem nem akartam, hogy a megszokott rituálé elmaradjon.

2009. okt. 28. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!