Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babájának gégeporc gyengesége van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiamnak volt, 3 hónaposan állapították meg, de 8 hónapos korára már rendbejött. Ő a hajlamot erre valószínű tőlem örökölte.

2009. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉS mik voltak a tünetei?
2009. okt. 27. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:
az én kisfiam 4 hónapos, és hörögve veszi a levegőt. a gyerekorvosunk beutalt egy pulmonológushoz, mert már kétszer volt hörghurutunk is.
2009. okt. 27. 22:52
 4/7 A kérdező kommentje:
még azt szeretném megkérdezni, hogy ez a gégeporc gyengeség egyenlő a stridorral?
2009. okt. 27. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak is volt és úgy 1 éves kora után nőtte ki. Nem egyenlő a stridorral. És szerintem nem pulmonológushoz kellene őt elvinni hanem gyermek fül-orr-gégészhez hiszen a gégéjével "van baj". De valószínüleg megvizsgálja majd és -legalábbis nálunk ez volt- közli hogy gégeporc gyengeség amit másfél-két éves koráig ki fog nőni, de ha addig valamiért mégsem akkor tovább vizsgálják. Ne aggódj, tudom hogy néha ijesztőnek tűnik ez a hang ami jön belőlük, de egyre halkabb lesz és teljesen el fog múlni csak egy kis idő kell hozzá.
2009. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a gégeporc gyengeség olyan, mintha sípolna? Mert a mi két hetes babánk ilyen nyikorgó hangokat ad, de ha hátra van döntve egy picit a feje, akkor nem. A doki azt mondta, majd kinövi kb. fél éves korára. Eddig nem is gondolkoztam ezen, hogy vmi bajt jelentene. Bocsi az offért.
2009. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ilyen érdekes sípoló jellegű hangot hallat és ez izgalmi állapotban fokozódik. Nekünk is először azt mondták hogy fél éves korára ki kell nőnie, de mi elvittük őt egy nagyon jó gégészhez és ő mondta, hogy 2 éves korig nőheti ki, addig nincs gond vele.
2009. okt. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!