Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátul a babám tarkóján piros...

Hátul a babám tarkóján piros folt van, azt mondták néhányan hogy a szüléstől van, igez ez?

Figyelt kérdés
Másnak is volt? Tudtok erről valamit? Folyton elfelejtem megkérdezni a védőnőtől...Születése óta ott van, eddig akivel találkoztam és látta rögtön mondta hogy igen az a szülés miatt van bla bla..nem tudom mivel magyarázták. Én meg nem tudok erről semmit...
2009. okt. 27. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is van az orrnyerge felett, és a tarkóján. Nem tudom mitől van, és hogy elmúlik-e, de ez születése óta még nem változott, most 5 hónapos.
2009. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az enyémnek orrán, homloka közepén, feje búbján, tarkóján, és a popsija felett, az az érdekes hogy az egész egy vonalban van. egyébként halványodott sokat. 7 és fél hónapos.
2009. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett ér anyajegy, amely felszívódik, de hogy mitől lehet, azt nem tudják..
2009. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
igen??! hát jó lenne ha már eltűnne mert itt vagyok 14 éves és nagyon zavar az a bizonyos piros folt a tarkómon ami születésem óta ott van... a homlokomon is volt 4db, de hála isten az hamar elmúlt..
2013. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!