Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátul a babám tarkóján piros...

Hátul a babám tarkóján piros folt van, azt mondták néhányan hogy a szüléstől van, igez ez?

Figyelt kérdés
Másnak is volt? Tudtok erről valamit? Folyton elfelejtem megkérdezni a védőnőtől...Születése óta ott van, eddig akivel találkoztam és látta rögtön mondta hogy igen az a szülés miatt van bla bla..nem tudom mivel magyarázták. Én meg nem tudok erről semmit...
2009. okt. 27. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a szülés miatt lehet. Gólyacsípésnek hívták régen. Keress csak rá neten. Az én kislányomnak még mindig látszik pedig már 8 hónapos.
2009. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Találtam is neked linket erről : [link]

Első válaszoló

2009. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ez a szüléstől van. A bátyám kislányának volt ilyen a tarkóján és a kis homlokán, mára már nyoma sincs. Kb. másfél-2 éves korára tűnt el teljesen.

2009. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a fura, hogy sokan azt mondják, a szüléstől van. Viszont egy ismerős babának van, aki amúgy császáros volt.

Az én babámnak is van, hüvelyi szülésem volt. A két babának tök ugyanolyan piros folt van a tarkóján.

Gólyacsípés, tűzfolt, ilyesmi neveket hallottam rá.

Úgy tudom, ez csak halványodik, de elmúlni sose fog.

2009. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vigyáztam egy gyerkőcre 3 hónapos korától 3 éves koráig. Neki is volt 1,5 éves korára teljesen felszívódott. Ne aggódj, nincs semmi baja. :)
2009. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is volt,már elmúlt(3 éves)és most a fiamnak is van,pedig mind a kettőt császárral szültem.
2009. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. okt. 27. 19:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is van ilyen, Ő is császáros volt.

Dokinéni azt mondta rá, hogy éranyajegy. Most 13 hónapos, sokat halványodott, de még mindig látszik.

2009. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az en lanyomnak is van pont a tarkojan a nyakahoz kozel. 11 honapos es meg nagyon jol latszik.

a melegtol altalaban erosebben latszik (pl. furdeskor)


Nem lehet hogy amikor megfogja a szuleszorvos vagy a "babasszony" akkor lesz nekik oda? Nem tom honnan kerul oda.

2009. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocsi, elozo vagyok, nem olvastam el a linket, csak utolag, de most mar ertem en is. Elnezest a dokiktol es a babasszonyoktol. :))
2009. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!