Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok egy kicsit? 2 hetes a...

Nem sok egy kicsit? 2 hetes a kisfiam most mértem hogy mennyit evett, múlt héten 90 gr volt az egyik evése, most 160-at mértem. Létezik?

Figyelt kérdés
3460 gr-al született,és 2.5-3 óránként eszik.
2009. okt. 27. 14:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Anyatejes,csak szopik.
2009. okt. 27. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:

szia előszőr is ne mérd, minden evésnél ha van mérleged akkor is esetleg csak fürdés előt mérd, mert bele fogsz kergülni.


amúgy perrsze hogy létezik nekünk 8 hetes a haradik kisléányunk aki 4020 grammal született és most 6000 gramm az első 4 hét alatt hízott másfél kg-ot minden lehetséges.

2009. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soknak sok, nehogy fájjon a bendője! Nem lehet, hogy más ruhát adtál rá?
2009. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne mérd, én teljesen ki voltam bukva, amikor az egy hetes lányom 80-90miliket szopott!! 3300al született. Elméletileg be kéne szorozni, hogy testsúly*150g de nálunk ez nem jött be. Az én lányom most két hónapost, és 160milit eszik. Tápszeres már másfél hónapja, mindig előrébb járunk annál, ami a tápszeren szerepel. Ő már egy hónapos korában a kéthónaposnak megfelelő adagot ette. Ne méricskéld, annyit egyen amennyi jól esik. Ha nem kell neki, majd kibukja.

2009. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mérem csak heti 1x 1 evést.Nem adtam rá másik ruhát.Kíváncsiságból mértem,mert eléggé kinlódik a pocijával,és abbol gondoltam hogy esetleg sokat ehet,mert az én étkezéseimre odafigyelek.Már van egy kisfiam,és Ő nagyon hasfájós volt,ezt akarnám elkerülni,de mit csináljak?Vegyem ki a szájábóla cicit?De akkor meg éhes marad.Többször büfiztessem?Teát nem nagyon szeretnék.Homeopátia?
2009. okt. 27. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha túl eszi magát a baba, akkor fáj a hasa, viszont a ciciről meg levenni nem jó ötlet megbántanád őt. Én ilyenkor Espumisan cseppet adtam minden szopizás elött egy pár napig és jól bevált.
2009. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van egy nagoyn jó szer homeopatiás kis bogyók ha gondolod leirom anevét, nagoyn jó nekünk három kislányunk van és ez az egy szer vált be nkik napi 2* 4 golyót adunk a legkisebbnek (a másik kettő már nagyobbak) és 2-3 nap múlva már észere vehető a javulás gyógyszertárban kapható termék
2009. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném ha leírnád.
2009. okt. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!