Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklát milyen módon készíthete...

Céklát milyen módon készíthetem 8 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en ugy szoktam, hogy megfozom es krumplit is fozok hozza, es osszetorom. Vagy turmixolod, ahogy szoktad pepesiteni. Finomra keszitsd, pici soval, ahogy te is enned. Csak fott krumpli es fott cekla. Attol fugg hogy szereti-e, hogy milyen napja van a kicsinek. Ha olyenja megeszi, ha olyanja, en eszem meg:)
2009. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én héjában sütöttem meg sütőben, mert állítólag úgy finomabb, és almával, banánnal kevertem.
2009. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sütőben sütve finomabb és több vitamin és ásványianyag tartalma marad mint a főzésnél. Elég sokig kell sütni/főzni, kb mint a sütőtököt. Ha puha, utána háozom és pürésítem. Mivel elég "fogós" zöldség, mármint mindent össze lehet vele kenni, ezért általában nagyobb adagokat csinálok és fagyasztom. Lehet hozzá almát, burgonyát, cukkínit, banánt tenni és persze a husit. Lányom nagyon szereti. Én nem szoktam se sózni, se cukrozni. Ja és ha főzöd, érdemes kuktában, mert fele idő alatt elkészül mintha simán főzöd.
2009. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
fözöm,zöldségekkel keverem
2009. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!