Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magatokkal vinnétek a babát...

Magatokkal vinnétek a babát osztálytalálkozóra? Vagy 3-4év alatti kisgyereket? Büszkeségből.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
maximum egy rakat fényképet, de a gyerekemet nem hiszem.
2009. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szokás.

Albumot/fényképezőgépet szoktak hozni.

A gép jó ürügy. Elhozza, hogy csináljon képet, "ja, és mellesleg ez itt a fiam/lányom". :D

Nekem az utolsón még nem volt gyerekem. A következőre lehet, hogy viszek pár képet. :)

2009. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 25-35 körül lehetsz. Szerintem az osztálytalálkozók, ha jó kis közösség volt, még a buliról szólnak, és legtöbbször az ivászatról - legalább is felénk... Aki ilyen korú és még nincs gyereke nem fog tudni mit kezdeni a helyzettel, szerintem egy ilyen helyre nem illik egy gyerek. Leglább is én tuti nem vinném.

Vigyél inkább képeket és lazíts te is.

2009. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szokás. Ott csak mesélnek egymásról az emberek, hogy kivel mi történt, esküvő, család, gyerek stb. Ugyanúgy ahogy férjet/feleséget sem viszünk osztálytalálkozóra.
2009. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly volt az osztálytalálkozóm. Két osztálytársamnak volt gyereke és mind a kettő elhozta. Amikor megérkeztek onnantól már nem az osztálytalálkozóról szólt az egész hanem az ő gyerekükről. Még beszélgetni sem tudtál velük semmiről mert állandóan a gyerekükkel voltak elfoglalva.Szerintem fotót vigyél. :)
2009. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az utolsónak teljesen igaza van és ebbe bele sem gondoltam.

Köszi

2009. okt. 27. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fotót vigyél csak.

Ez nem a gyerekedről szól, hanem rólad! Hogy tudnál bárkivel rendesen beszélgetni, ha közben istápolni kell a kicsit?

Persze, hogy büszke vagy rá, de elég a fotó :)

2009. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!