Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónaposan elmennétek osztály...

4 hónaposan elmennétek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Normálisan nem lenne semmi gond, de valószínü egy olyan vendéglátó helységben lesz tartva, ahol vágni lehet a cigifüstöt. Nem tudom hogy elmenjek-e, mert félek hogy az a pár óra is árthat a babámnak.
2009. jan. 19. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én csak akkor mennék ha még meg lehetne beszélni hogy máshol tartsák, esetleg egy olyan helyen ahol van iylen meg olyan részleg is és akkor mindenkinek jó lenne, aki dohányozni akarna vagy kimenne vagy átmenne addig a dohányzó helyiségbe.26 heteske
2009. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 8. hónapban voltam, amikor osztálytalálkozónk volt. Előtte megkérdeztem a szervezőktől, hogy mi újság a cigifüsttel, de szerencsére ki kellett menni a dohányosoknak.

Szerintem menj el az elejére, nézz körül mi újság, és ha nagyon nagy füst van, akkor menj haza. De ha mázlid lesz, akkor megúszod a füstöt!

2009. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 4 hónaposan voltam osztálytalin, aztán 8 hónaposan egy esküvőn és rém büszke voltam magamra. Figyelj oda a cigizőkre, ha meg elkerülhetetlen, akkor menj haza. De azért jó látni a régi barátokat :)
2009. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából a szervezőknek gondolni kellene arra, hogy nem mindenki szeret füstben üldögélni. Én elmennék, de ha úgy érezném, hogy a füstben vagyok, akkor hazamennék. Jó látni a régi arcokat. :)

21 hetes kismami

2009. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem a nemdohányzó helységgel leszavaznának, mert az osztálytársak 90%-a dohányzik. De azért lehet hogy teszek egy villámlátogatást.
2009. jan. 19. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én 38 hetesen voltam egy lagziban és jó volt, mi maradtunk ott majdnem legtovább! Kérdezz rá a cigire és ha úgy érzed ne hagyd ki, osztálytali azért elég ritkán van.
2009. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!