Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki nem főz...

Van olyan anyuka aki nem főz a babának csak az üveges bébiételeket adja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcsök bevezetése után (azok sajátok voltak) üveges főzelékeket adtam a kisfiamnak és eléggé megszívattam magamat...Most nem hajlandó megenni az általam főzött sárgarépát, krumplit, stb.

Miért kérded?

2009. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém hónapikig kizárólag bébiételt volt hajlandó megenni. Azóta már nagyobbacska és semmi gondunk nem volt az általam főzött kajára való áttéréssel.
2009. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a hozzátáplálás legelején szinte kizárólag bébiételt adtam, egyszerűbb volt lecsavarni a kupakot :), 3 hónap bébiételezés után számolgattam, és kb. felére jön ki, ha én csinálom, úgyhogy most már minimális üveges bébiételt adok neki. elfogadja szerencsére, mert azért korábban is egyszer-egyszer evett házi kaját is.
2009. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.:( Képzeld,a hozzátáplálás kezdetétől mindent magam készítettem,a főzelék bevezetésénél is minden nap frissen főztem a kisfiamnak.Aztán a fogzás miatt sztrájkba kezdett és hosszú hetekig nem evett szinte semmit.Próbálkoztam folyamatosan mindenfélével,köztük az üveges étellel is.Na,azóta kizárólag ezt fogadja el,az általam készített főzeléket nem.

Igaz,tegnap egy kevés krumplipürét elfogadott,nagyon boldog voltam! :)

Szóval kénytelen vagyok üvegeset venni,de hamarosan már ehet a mi ételeinkből,alig várom!

2009. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még pici a babám és szopik ezért nem aktuális, csak elgondolkodtam hogy mi értelme külön főzni a babának ha vannak az üveges ételek amiben elvileg ugyan az van mint amit te csinálnál...vagy mégsem? nem értem miért nem fogadja el sok baba a házit
2009. okt. 27. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 17 hónapos, és az ebéd még mindig bébiétel. Vacsira kap főtt kaját ha olyan van amit megehet (nem káposzta meg ilyesmi). Semmi baj, megeszi mindkettőt, ill. ha olyanja van ugyanúgy visszaköpi a bébiételt is mint a házikosztot.
2009. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!