Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán nem idevaló a kérdés,...

Talán nem idevaló a kérdés, de megkérdezem. Neveztetek-e már be fotoversenyre babaképet?

Figyelt kérdés

Én most kimondottam a Pampers baba versenyre gondolok, ahol rengeteg baba képét nézhetem végig.Tudtok ötletet, hogyan lehet elérni többezres szavazatot, ha egy e-mail és IP-címről csak egy szavazatot lehet leadni?(Megjegyzem: nem vagyok kismama kisbabával, de imádom őket és sokszor a valóban jó fotóknak és szép babáknak alig van szavazatuk:(

Persze mindenkinek a sajátja a legszebb:D, de idegeneknek is? :o Vajon hogy működik ez?


2009. okt. 27. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kedves ki kell hogy ábrándítsalak a babaszépségversenyekkel kapcsolatban. Én szeptemberben neveztem be a kisfiamat a picibaba.hu-n és a pampersre. Esélytelen! Sajnos nem a baba szépsége dönt hanem hogy kinek hány ismerőse van. Szavazni a pampersen meg egyszerűen lehetetlen...
2009. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem az tart vissza ezektol az online babaszepsegversenyektol, hogy nem tudom hany pedofil bujja ezeket az oldalakat es "nezegeti".

Amugy szerintem ha tobb nevvel regisztralsz, akkor mindegyik nevvel lehet szavazni.

2009. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam már nyert szépségversenyt. Az az igazság, hogy ez már rég nem olyan tiszta mint volt. Itt már tényleg nem az számít, hogy ki a legszebb baba. Bár a fiam gyönyörű szép, és ezt nemcsak én mondom, de valóban a családi támogatás nélkül nem sokra mentünk volna, hisz mindenki kizárólag a sajátjára szavaz. Az volt számunkra kiábrándító, mikor a verseny meghírdetését követő második napban, az egyik babának már annyi szavazata volt, amennyi az összes többinek együtt sem. Ez is ösztözött minket a versenyre. De nem tudsz egy gépről több néven szavazni. Mi úgy értünk el ennyi szavazatot, hogy minden családtag szavazott otthon saját gépről, aztán a munkahelyi gépekről is, kolléganők otthonról, plussz számtalan ismerős. Feltetted már valahová a picid? Ha gondolod én szavazok rá minden nap.
2009. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én feltettem,és tényleg nem a szépség számít.egy pár ismerősnek szóltam,aztán ők is az övéknek,aztán én lefújtam az egészet mindenkinél.én nem kuncsorgok másnál,hogy ugyan már szavazz a gyerekemre,idegeneket meg pláne nem kérnék erre sose,de a családot se piszkálom ezzel,mert nem a szépség a lényeg.és biztos van mögötte jó nagy adag csalás is.egy ügyes számítástechnikai apuka csodákra képes.semmi sem lehetetlen.
2009. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat! Az utolsó hozzászólóval teljes mértéken egyetértek és tudom, hogy nincs szebb baba a világon a Tiednél:)!!! Nos, ez a fontos!!! Sose felejtsd el!
2009. okt. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!