Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszaáll a régi rend betegség...

Visszaáll a régi rend betegség után?

Figyelt kérdés
13,5 hós lányommal most lábalunk ki egy vírusos torokgyusziból (3 napja kezdődött), ma már nincs láza, élénk is, de extra nyűgös, hisztis ha nem vele foglalkozom. Étvágya kez visszatérni, de csak a kedvenceit eszi (kenyér), gyümit nemnagyon fogad el, az éjjelek katasztrofálisak (2 óránként ébred, egyébként egy szobában alszunk vele) Nálatok volt ilyen?
2009. okt. 27. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 10 hónapos a lányom!Már 3betegségen vagyunk túl így sorba közbe még a foga is jön(egyszerre 4 )én is azon gondolkoztam hogy vissza fog e állni a régi rend!? mert amúgy teljesen rendbe volt minden!Bízzunk benne!!
2009. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!