Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy ezért sír már 2...

Lehet, hogy ezért sír már 2 napja fürdetéskor?

Figyelt kérdés
Babám fenekén /a vágásnál/,kb 1-1 cm-en piros neki,és egy pár pici vöröses pötty is van neki rajta. Jó rá a neogranormon? És lehet,hogy csípi neki fürdéskor a fenekét a víz? Még soha nem sírt úgy,mint az elmúlt két napban fürdetéskor... Engem is megkönnyez,úgy sajnálom,és 2-3-szor kikell venni,mert annyira fájdalmasan sikítva sír...
2009. okt. 27. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló. De az ekcéma és fürdés után mindíg sírt. Nekünk az ökonetes szappan segített azóta tünetmentes.
2009. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fürdetőt használsz? Lehet hogy az csípi. Nekünk is volt és a fürdető csípte. De ha gyógyszertári fürdető krémmel fürdik az nem csípi.
2009. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na hát ez az...

Az apukája vett neki johnsons baba fürdetőt,és mi is gondoltunk akár arra is,hogy lehet,hogy nem tetszik neki az illata... Az-az,hogy nem ehhez van hozzá szokva... Van egy macis szivacsa,amit beszoktunk tenni fürdetéskor /azon fekszik/,és az utóbbi fürdetéskor már nem is raktunk a vízbe ezt a fürdetőt,de viszont lehet,hogy a szivacsában meg megmaradt az illat,és az kiengedte magából,mikor csinálta apa a vizet...

Ma kimostam a szivacsát a mosógépben,ahogy szoktam...Kiváncsi leszek,ha nem rakunk a vízbe semmit,csak a maciját,akkor mi lesz...Mármint hogy kihagyjuk a johnsons fürdetőt... Amúgy a popsija már nem is nagyon piros,és elmúltak a pöttyök is...

2009. okt. 27. 11:40
 4/6 A kérdező kommentje:

jajj...bocsi...

nem írtam,hogy köszi a válaszaitokat!!!

2009. okt. 27. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
a popsipirosságtól függetlenül már nem jó minőségüek a johnsons termékek, inkább BABE-t használjatok :)
2009. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi,lehet,hogy majd kipróbáljuk...

egyenlőre majd csak sima vízzel fogjuk fürdetni,az tuti...

aztán majd ha megint élvezi a fürdést,akkor próbálkozunk majd mással is,vagy visszaállunk a gyógyszertári fürdetőre.

2009. okt. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!