Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hasmenése a babámnak?

Mitől lehet hasmenése a babámnak?

Figyelt kérdés
Most már több hete tart, nem folyamatosan, hanem pár napig van napi 2-3 hígabb kaki, nem tök vizes, de én hígnak mondanám, van amikor krémesebb állagú. Utána diétáztatom, pár nap normális következik, aztán újra indul. Most tervezem írni, hogy mikor mit eszik, hogy esetleg valamire rá tudjuk fogni és el lehessen küldeni allergia vizsgálatra. 2 rágófoga most jött ki az elmúlt 2-3 hétben és szerintem még mindig fogzik. Mitől lehet? Másnak is volt így, mi volt a megoldása? Diétáztatom már napok óta, de jó lenne normális kajákat is enni, amiket mi eszünk, nem mindig almás rizst, meg almás krumplit meg banánt és répát..... :( Ja kakiját már megvizsgáltattuk, negatív lett (azt nem tudom mit néztek benne, milyen vírust, bacit). 17 hónapos. Köszi a válaszokat.
2009. okt. 27. 08:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!